Hakkımızda

Biz Kimiz?

Spor yapmak isteyip (kim tesis bulacak, zamanım çok az, benim kalibremde oyuncu yok vs. gibi) çeşitli bahanelerle erteleyen genç girişimcileriz. Her zaman yaptığımızın aksine bu kez başkalarının bu sorunu farketip çözüm üretmesini beklemeden kendimiz yola çıkalım dedik. Sanki iyi de yaptık.

Bize katıl genişleyen ailemizde yerini edin.

Amacımız ne?

Sporu daha geniş kitleler için ulaşılabilir kılmak, sporun paylaşılmasını ve erişilmesini kolaylaştırmak.

Seni spor tesisleri, eğitmenleri, etkinlikleri ve diğer oyuncularla buluşturmak. Bunu yaparken güvenilir içerik ve rahat kullanım sunmak. Tabi bir de bu işi sağlam bir iş modeli ile gerçekleştirip ayakları yere basan bir platform olmak.

Beklentimiz ne?

Spor tesisi aramak ve karşılaştırmak isteyenler için (bu alanda) Google’ın yerini almak. Eğitmen, etkinlik ve oyuncu alanlarında da Spor Tutkusu’ndan önce var olmayan pazarın lideri olmak.

Neden spor?

Modern hayatın ve masa başı işlerin bir götürüsü olarak giderek spordan uzaklaşıyor, hantallaşıyor ve sağlığımızı kaybediyoruz. Zamanımız giderek daha da değerlendiği için spora erişim için saatler harcamayı istemiyor, sağlıksız günlük hayat döngümüze devam ediyoruz. Buna dur demek istiyoruz! Yemek siparişlerinin hatta doktor randevularının bile internet üzerinden sağlandığı dönemde sporun güncel imkanlardan mahrum bırakılmasını hazmedemiyoruz.